تلاش برای رشد و شکوفایی منطقه هفت شهرداری با اجرای پروژه های زیربنایی
نویسنده خبر : مدیر سایت    
یکشنبه 16 شهریور 1399
    
تعداد بازدید: 2540
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1399/6/16
منبع : درون سازمانی

تلاش برای رشد و شکوفایی منطقه هفت شهرداری با اجرای پروژه های زیربنایی

دکتر قائدی رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک:

تلاش برای رشد و شکوفایی منطقه هفت شهرداری با اجرای پروژه های زیربنایی

دکتر قائدی رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز و ناظر جدیدشورا در شهرداری منطقه هفت، در جلسه ای که با حضور دکتر مقیمی رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری شورای شهر، مهندس معصومی شهردار منطقه هفت، مهندس معصومی رئیس کمیته مرکزی یاوران شورا و جمعی از یاوران شورای محله های منطقه هفت شهرداری برگزار شد، گفت: علاوه بر اجرای پروژه های مختلف در سطح محله های منطقه، تلاش خود را معطوف پروژه های اثرگذاری که رشد و شکوفایی منطقه را در پی داشته باشند خواهیم کرد.

تکمیل پروژه بزرگراه مولوی نقشی حیاتی در احیای منطقه 7 شهرداری خواهد داشت

وی از پروژه بزرگراه مولوی به عنوان یکی از پروژه های مهم منطقه 7 شهرداری یاد کرد و گفت: سعی ما بر این است با کمک و همراهی یاوران شورا و تعامل با مالکین، این پروژه را به سرانجام برسانیم.

قائدی افزود: تکمیل پروژه بزرگراه مولوی نقشی حیاتی در احیای منطقه خواهد داشت.

قصر ابونصر و برم دلک در منطقه 7 شهرداری از جمله مفاخر تاریخی این منطقه است

عضو شورای اسلامی شهر شیراز، قصر ابونصر و برم دلک در منطقه 7 شهرداری را از جمله مفاخر تاریخی این منطقه دانست و بیان داشت: احیای این آثار تاریخی سبب مراجعه هرچه بیشتر گردشگران به منطقه و رفع بسیاری از مشکلات در این منطقه می شود.

برای رصد و پیگیری درخواستها و نیازهای مردم، بازدیدهای مستمری از سطح محله ها خواهیم داشت/  امیدوارم با کمک یاوران شورا بتوانیم گره ای از مشکلات مردم بگشاییم

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک در ادامه، وجود یاوران شورا را ظرفیتی ارزشمند برای شهر قلمداد و ابراز امیدواری کرد: با کمک یاوران شورا بتواند گره ای از مشکلات مردم بگشاید.

قائدی با اشاره به اینکه برای رصد و پیگیری درخواستها و نیازهای مردم، بازدیدهای مستمری از سطح محله ها خواهد داشت، تصریح کرد: در این بازدیدها موارد دسته بندی و اولویت بندی می شوند و به همراه همکاران خود در شهرداری و کمیسیون، موارد پیگیری تا به حصول نتیجه بیانجامند.

برای توسعه و رونق و آبادانی منطقه و شهر دست سرمایه گذاران را به گرمی می فشاریم

نواب قائدی در بخش دیگری از سخنان خود بر ایجاد انگیزه برای حضور و مشارکت سرمایه گذاران در اجرای پروژه های شهری در منطقه هفت شهرداری تاکید کرد و افزود: در این راستا شورای شهر و شهرداری، دست سرمایه گذارانی را که سرمایه خود را برای توسعه و رونق و آبادانی منطقه و شهر سوق دهند به گرمی می فشارند.

وی خاطرنشان کرد: این یک تعامل برد برد است چراکه هم توسعه و پیشرفت شهر را به همراه خواهد داشت و هم سرمایه گذاران عزیز به سود قابل قبولی دست خواهند یافت.

دکتر قاسم مقیمی رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری شورای شهر نیز در این جلسه با اشاره به اینکه تلاشهای خوبی در جهت رشد و توسعه منطقه هفت صورت گرفته است، گفت: زحمات شهرداری منطقه 7 در حوزه های مختلف خدمات رسانی مشهود است.

وی همراهی خوب یاوران شورا با مدیریت شهری در ارائه خدمات به مردم را قابل تقدیر دانست و اضافه کرد: در این شرایط سخت اقتصادی، خدمت کردن به مردم ازخودگذشتگی، ایثار و فداکاری می خواهد که در این راستا تلاش بی مزد و منت یاوران شورا در خدمت به مردم، ستودنی است.

مقیمی با اشاره به موقعیت جغرافیایی منطقه هفت شهرداری با بیان اینکه کارکردن در این منطقه کمی متفاوت با سایر مناطق شهر خواهد بود، تصریح کرد: این شرایط، هرگز از انگیزه یاوران شورا در این منطقه کم نکرد .

 

مهندس سعید معصومی شهردار منطقه هفت نیز در این نشست گزارشی از اقدامات صورت گرفته در این منطقه ارائه کرد و افزود: خدمات رسانی و اقدامات صورت گرفته در منطقه هفت شهرداری شیراز بر اساس برنامه ریزی و برنامه های تدوین شده از سوی این شهرداری بوده است.

وی به همخوانی و تناسب این خدمات با نیازهای منطقه اشاره کرد و با بیان اینکه پروژه های مختلفی در این منطقه از شهر اجرا و یا در دست اجراست، گفت: پروژه برم دلک و قصر ابونصر از جمله پروژه های شاخص این منطقه هستند که می توانند پتانسیل خوبی در جذب گردشگر برای شهر شیراز و توسعه منطقه محسوب شوند.

سعید معصومی گفت: همه تلاشمان بر این است که پروژه های عمرانی در این منطقه به بهترین نحو و با بهترین کیفیت اجرا و مورد استفاده مردم عزیز قرار گیرند.

شهردار منطقه هفت شیراز وجود یاوران شورا را بازوانی اجرایی برای منطقه دانست و افزود: در طول سال جلسات خوبی با یاوران شورا برگزار شده و باکم رنگ شدن ویروس کرونا و مساعد شدن شرایط، از وجود یاوران شورا در منطقه، بیشتر بهره خواهیم برد.

گفتنی است در این جلسه یاوران شورا نیز به بیان مواردو درخواستها و مطالبات مردم پرداختند.

همچنین در این جلسه دکتر نواب قائدی به عنوان ناظر جدید شورا در منطقه هفت شهرداری معرفی و از تلاش ها و زحمات دکتر مقیمی در این منطقه تقدیر شد.

 

 

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.