کلنگ احداث تقاطع غیر همسطح احمد بن موسی، رحمت به زمین زده شد
نویسنده خبر : مدیر سایت    
یکشنبه 16 شهریور 1399
    
تعداد بازدید: 2670
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1399/6/16
منبع : درون سازمانی

احداث تقاطع غیر همسطح احمد بن موسی(ع) تلاشی برای توزیع عادلانه خدمات، با رویکرد عدالت اجتماعی

کلنگ احداث تقاطع غیر همسطح احمد بن موسی، رحمت به زمین زده شد

دکتر قائدی رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک عنوان کرد :

احداث تقاطع غیر همسطح احمد بن موسی(ع) تلاشی برای توزیع عادلانه خدمات، با رویکرد عدالت اجتماعی

دکتر قائدی رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز در مراسم کلنگ زنی تقاطع غیر همسطح احمد بن موسی(ع)- رحمت گفت: تلاش شورای شهر و شهرداری توزیع عادلانه خدمات با رویکرد عدالت اجتماعی در نقاط مختلف شهر است، که پروژه تقاطع غیر همسطح احمد بن موسی(ع)- رحمت نیز در همین راستا اجرا می شود.

نواب قائدی با اشاره به اینکه اقدامات خوبی از سوی شهرداری شیراز در رینگ پیرامونی شهر صورت گرفته است، افزود: در ادامه این اقدامات،پروژه تقاطع غیر همسطح احمد بن موسی(ع) رینگ ترافیکی جدیدی است که با اجرای آن ضمن حفظ میدان کوزه گری به عنوان یکی از میدانهای قدیمی این شهر، شاهد کاهش ترافیک در این میدان و بلوار رحمت خواهیم بود.

وی تکمیل رینگ پیرامونی شیراز، اتصال بلوار رحمت و سرداران به بزرگراه امام خمینی(ره) (کمربندی شیراز) و بالعکس و اتصال بلوار سرداران به بلوار مدرس و میدان الله را از دیگر اهداف اجرای پروژه تقاطع غیر همسطح احمد بن موسی(ع)  برشمرد و ادامه داد: اجرای این پروژه در احیای بخشی از زمینهای اطراف بلوار احمد بن موسی(ع)، آرامش خاطر ساکنین و توسعه و رشد اجتماعی منطقه تاثیرگذار خواهد بود.

عضو شورای اسلامی شهر ضمن تقدیر از تلاش شهردار و مجموعه شهرداری شیراز در اجرای پروژه های مختلف شهری، با بیان اینکه در این شرایط سخت اقتصادی کلنگ زنی چنین پروژه ای شهامت و جرات می خواهد، خاطرنشان کرد: به لطف خدا و تلاش مجموعه شهرداری و شورا، کلانشهر شیراز در بحث عمران و آبادانی شرایط خوبی را طی می کند.

وی با تصریح اینکه تاکنون حدود 2 میلیون متر مربع از معابر سطح شهر تحت پوشش روکش آسفالت قرار گرفته اند، افزود: این میزان روکش آسفالت انجام شده در سطح شهر، به 3 میلیون متر مربع خواهد رسید تا اجابت درخواستهای شهروندان و جلب رضایت آنها را به همراه داشته باشد.


 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.