رونمایی از فاز اول پروژه هوشمند سازی پایانه های برون شهری
نویسنده خبر : مدیر سایت    
سه شنبه 24 دی 1398
    
تعداد بازدید: 3057
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1398/10/24
منبع : درون سازمانی

پروژه هوشمندسازی پایانه ها، تلاشی در جهت تکریم مردم و توسعه خدمات است

رونمایی از فاز اول پروژه هوشمند سازی پایانه های برون شهری

دکتر قائدی رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک:

پروژه هوشمندسازی پایانه ها، تلاشی در جهت تکریم مردم و توسعه خدمات است

با حضور رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز، رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر، دیگر مدیران شهرداری و جمعی از فعالین حوزه حمل و نقل، فاز اول پروژه هوشمند سازی پایانه های برون شهری آغاز به کار کرد.

دکتر نواب قائدی رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز در آیین آغاز به کار این پروژه گفت: تکریم مردم و توسعه و سهولت دسترسی آنها به خدمات، رویکرد بسیار مهمی است که مورد توجه شورای اسلامی شهر شیراز می باشد و پروژه ای که اکنون شاهد رونمایی از آن هستیم تلاشی در همین راستا است.

وی مبادی ورودی شهر و همچنین پایانه ها و... که به نوعی میزبان مسافران می باشند را معرف شهر دانست و بیان داشت: از شکل ظاهری ورودی ها تا کیفیت خدمات و نحوه برخورد پرسنل، باید متناسب با شان و منزلت شهر شیراز باشد و تکریم مسافران در همه حال مد نظر باشد.

نواب قائدی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه بخش خصوصی و شرکتهای فعال در حوزه حمل و نقل برای مجموعه شورا و شهرداری دارای ارزش و اهمیت هستند، اظهار داشت: بر همین اساس طرحی در کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز به منظور خصوصی سازی پایانه ها آماده کرده ایم که امیدواریم به افزایش کیفیت خدمات به مردم منتهی شود.

عضو شورای شهر شیراز در ادامه به طرح ساخت پایانه های جدید چند منظوره اشاره کرد و افزود: قرار گیری مدهای مختلف حمل و نقلی در کنار یکدیگر می تواند مجموعه ارزشمندی را بوجود آورد که منجر به افزایش کیفیت خدمات به مردم شود.

قائدی در پایان با تصریح بر اینکه در حال حاضر 20 وب کیوسک در پایانه مسافربری شهید کاراندیش نصب و راه اندازی شده است، گفت: در صدد هستیم که این وب کیوسکها در نقاط پر تردد شهر نیز نصب و راه اندازی شوند.

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.