پروژه علی بن حمزه(ع) در توسعه گردشگری شهری موثر خواهد بود
نویسنده خبر : مدیر سایت    
سه شنبه 10 دی 1398
    
تعداد بازدید: 2992
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1398/10/10
منبع : درون سازمانی

پروژه علی بن حمزه(ع) در توسعه گردشگری شهری موثر خواهد بود

دکتر قائدی رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک :

پروژه علی بن حمزه(ع) در توسعه گردشگری شهری موثر خواهد بود

دکتر نواب قائدی رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز در بازدید از پروژه زیرگذر علی بن حمزه(ع) که با حضور مهندس صالحی معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز، مهندس شکوهیان رئیس سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری و دیگر مدیران شهرداری همراه بود، گفت: از آنجا که با تکمیل این پروژه مسیر حرم مطهر علی بن حمزه(ع) در راستای محور عرفان به پیاده راه تبدیل می شود، از اینرو می تواند در توسعه گردشگری شهری تاثیر گذار باشد.

قائدی با بیان اینکه پروژه زیر گذر شمالی این محور به طور کامل اجرا شده است، به زیر گذر جنوبی در حال احداث علی بن حمزه (ع) اشاره کرد و گفت: این پروژه حدود 67 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شیراز در ادامه با اشاره به مشخصات فنی پروژه زیرگذر جنوبی علی بن حمزه (ع) سیستم سازه ای این پروژه را دال مجوف پیش تنیده عنوان کرد و افزود: این پروژه دارای طول مسیر 423 متر و عرض متوسط 16 متر است که 1664 متر مربع مساحت عرشه آن است.

وی ایجاد فضای پیاده زیارتی و گردشگری و تکمیل پیاده راه عرفان و همچنین تسهیل رفت و آمد در خیابانهای ساحلی غربی و شرقی را از جمله اهداف اجرای این پروژه عنوان کرد.

نواب قائدی در پایان، تاخیر بوجود آمده در اجرای این پروژه را مسائلی چون جابجایی تاسیسات شهری عنوان و ضمن عذرخواهی از کسبه و اهالی منطقه، از صبر و شکیبایی انها در اجرای این پروژه قدردانی کرد.

 

 

 

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.